Icon

Hakkımızda

HakkımızdaK9 Avrupa Evcil Hayvan Çiftliği Sağlıklı ve Safkan evcil hayvan Üretimi ve Eğitimini yapmak için kurulmuş,faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen Köpek Çiftliği ve Pet Market mağazalarından biri olmayı başarmıştır.

www.k9çiftligi.com sanal ortamda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir. Evde evcil hayvan bakımının zorluğunu bilmekteyiz. Zor ve bi o kadarda zevkli olan bu görevi sizler için daha kullanışlı ve kolay hale getirmek için buradayız. Prensibimiz müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.

Pet sektörü içersinde edindiğimiz tecrübeyi sevimli dostlarımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarla bütünleşik ve tek bir noktadan hizmet vermeyi amaçlamaktadır. K9Avrupa Evcil Hayvan Çiftliğine duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.Müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.

Saygılarımızla,

Misyonumuz Müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak uluslar arası kalitede modern dünya standartlarında ürün ve hizmeti sürekli gelişimi amaçlayan daha da iyiyi arayan düşüncesiyle hayvan severlere en iyi şartlarda en iyi hizmeti sunmaya amaç edindik.

Vizyonumuz Sektörümüzde yenilikleri takip edip hayvan sevenlerin ihtiyaç duyacağı bütün ürün ve hizmetleri her zaman iyiyi arayan hızlı, ekonomik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan marketler zinciri kültürünü oluşturmak ve bu bağlamda hayvan haklarına saygıyı ve empatiyi ön planda tutarak yolumuza siz değerli Hayvan severler ile devam edeceğiz …

En İyi Dostlara En İyi Hizmet …